Playmobile domek dla lalekWitajcie Kochane Mamy dzisiaj chciałam się z wami podzielić opinią na temat przenośnego zestawu klocków firmy Playmobil. Dokładnie chodzi tutaj o przenośny zestaw  domek dla lalek.  Zabawka jest formą zamykanej walizki, a jej wymiary po rozłożeniu to  52 x 12 x 27 cm. Koszt to około 120 złotych.
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 4 roku życia. W domku znajdują się 4 pomieszczenia dla 3 osobowej rodziny oraz dwóch szczeniąt. Salon wyposażony w fotele, ławę oraz telewizor i video pozwoli mieszkańcom odpocząć po długim dniu przy kubku gorącego kakao.  Kuchnia wyposażona w lodówkę i piekarnik to tylko początek. Patelnie, słoiki z dżemami, jajka kurczak czy karton mleka pozwolą przyrządzić mamie pyszny obiad, a bogato wyposażona zastawa stołowa dodatkowo urealnia domowy posiłek.
Również wyposażenie sypialni oraz łazienki zachwyca. Pasta do zębów, szczoteczka, czy suszarka pozwolą zadbać o higienę domowników. Bogate wyposażenia dopracowane w każdym szczególe sprawi, że zabawa może w nim trwać godzinami! Pomimo, że producent zapewnia, jak sama nazwa sugeruje, że zestaw przeznaczony jest dla dziewczynek mój Olek świetnie odnalazł się w roli gospodarza domu. Karmi szczeniaki smakołykami, czy kołysze bobasa w specjalnej kołysce. Możliwość dowolnego przesuwania wyposażenia sprawia, że zmysł małego architekta wnętrz również się rozwija.  
Jednym słowem polecamy dom Playmobil jak doskonałą zabawę na długie zimowe wieczory, lub wieczory spędzone w domu podczas pandemii.

Komentarze

Popularne posty